Home » Nieuws » Mixtoernooi 29 december 2011!

Mixtoernooi 29 december 2011!

Hallo allemaal,

Op 29 december is er weer een gezellig mixtoernooi!

Het mixtoernooi is van 18.00 uur tot ongeveer 21.00 uur.

Ook deze keer zijn alle leden en oud-leden uitgenodigd om een gezellige avond te basketballen. En natuurlijk een hapje en een drankje in de kantine te nuttigen. Zoals altijd is het eerste drankje en de warme hapjes voor rekening van de vereniging.

We hopen dat er veel leden en oud leden zich zullen opgeven om hier weer een sportief gebeuren van te maken. Als er op deze avond foto’s gemaakt worden deze graag mailen naar kirstentjuhh@live.nl zodat we deze ook op de site kunnen zetten.

Als je mee wilt doen dan graag even een berichtje in het gastenboek plaatsen zodat we een indicatie krijgen hoeveel personen er mee zullen doen.

Hopelijk tot 29 december!

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>